Ettevõttest

Miks valida NeoLife?

www.neolife.com

Rida põhjuseid toodete kasutajale.

 • NeoLife (endise nimega GNLD) senine tegevus ja ajalugu loovad kindlustunde.
  Üle 50 aasta pikkune edulugu on piisavalt pikk aeg põhjapanevate järelduste tegemiseks. Tooted on end globaalsel turul tõestanud. Sa ei ole osaline inimkatsetes.
 • NeoLife tootefilosoofia – parim loodusest, tagatud teadusega.
  NeoLife uusim tehnoloogia ja teaduslikud uurimused on vaid kinnitamaks seda, et loodus on meist kõigist targem. Rangelt järgitakse looduse mudelit, mitte ei üritata seda üle kavaldada ega manipuleerida.
 • Suurim kasu inimesele, väikseim kahju keskkonnale.
  Igapäevaseks tarbimiseks mõeldud tooted on kontsentreeritud, et vähese doseerimisega tagada maksimaalne efektiivsus kõigile osapooltele. Tõhusam toode vähemas pakendis on seda kindlasti.golden ja keskkond
  Tooted sinu suurima väärtuse – tervise – heaks
  .
  NeoLife sortimendis pole näilisust ehk tooteid, mis lihtsalt tarbimishullust rahuldaksid. Sinu kodune keskkond, isiklik hügieen ja toitumine mõjutavad sinu pere tervist otseselt. NeoLife aitab seda positiivselt tagada.

Argumendid äripartnerile/edasimüüjale.

 • Lihtsus on võtmesõna.
  Kuna NeoLife on Eestis ametlikult esindatud juba 1996 aastast (algselt GNLD nime all), siis tänaseks tähendab see väljakujunenud turgu. Tooted on juba tuntud ja levinud, seda isegi massimeedias reklaamimata. Seega turul eksisteerib nõudlus, mida on vaja rahuldada. Nõudlusele vastamine interneti teel on lihtsaim viis äritegevuseks.
 • NeoLife toodetega teeb äriajamise lihtsaks ka asjaolu, et tegu on kulutuskaupadega.
  Esmavajadusi rahuldavad tooted on pidevas ringluses. Piisab väikesest ringist lojaalsetest lõpptarbijatest, kes jälle ja jälle neid tooteid juurde vajavad.
 • Usaldusväärsus on pikaajalise äri alus.
  On suur vahe, kas usaldada ainult kirevat veebilehte ja külajutte või ajada asju partneriga, kes omab ametlikku esindust Eestis ning tegutseb kooskõlas kohaliku seadusandlusega. NeoLife International on üks vähestest firmadest, kes on registreeritud Eesti Otsemüügi Assotsiatsioonis.
 • Lihtne tellimine ja logistiline lahendus.
  NeoLife eestikeelne koduleht koos distribuutorite veebipoega on lihtne ja arusaadav ka tädi Maalile Kapa-Kohilast. Abistavat infot on küll ja veel. Kaupade liikumise eest hoolitseb Venipak kuller. Süsteem toimib õlitatult, sinu hooleks jääb ainult turundamine.
 • Raha makstakse välja.
  Küllap tead mitmeid võrkturundusfirmasid, kus boonustena saad vaid lisaallahindlust järgnevatelt ostudelt ehk tasustamine käib natuuras. NeoLife turundusplaani järgi kantakse väljateenitud boonused rahana sinu pangaarvele. Igakuiselt, vastavalt väljateenitud panusele.
 • Rahvusvaheline haare.
  NeoLife tegutseb ametlikult enam kui 50 riigis. See tähendab, et sul on võimalus arendada oma äri globaalselt. Kogu süsteemi halduse eest läbi ID-numbrite hoolitseb NeoLife ehk boonused laekuvad ka maakera kuklapoolelt sinu kohalikule pangakontole.
  Tänapäeval saab internetiga abiga teha nii suure äri, kui ette kujutada suudad. Geograafiline asukoht ja rahvaarv riigis ei määra midagi.
 • Absoluutne ausus.
  See on äritegevuse juures sama tähtis kui usaldus. Üks tingib teise. NeoLife-ga koostööd tehes on hea teada, et kõik maksud on Eesti riigi ees makstud. Ei mingeid kahtlaseid skeeme ega JOKKe. Kõik NeoLife tooted on ametlikult sertifitseeritud vastavates ametkondades.

 

Otsimiseks alusta kirjutamist ja vajuta ENTER