Antioksüdandid, Flavonoid Complex

22.40 

Flavonoid Complex on toidulisand vees lahustuvate antioksüdantidega. See on valmistatud rohkelt flavonoide sisaldavatest ekstraktidest ja kontsentraatidest, mille tootmiseks on kasutatud jõhvikaid, lehtkapsast, rohelist teed (kofeiinita), punapeeti, punaseid ja musti viinamarju, apelsine, sidruneid ja erinevaid marju. Samuti on lisatud C-vitamiini, et parandada omastatavust.

Tarneaeg 1-2 tööpäeva

Lisa soovidesse
Tootekood: 9790 Kategooria: Silt:

Meie toidulaual leidub flavonoide peamiselt puu- ja köögiviljades, samuti on leitud märkimisväärne kogus flavonoide rohelises tees ja veinis. Tsitrusviljad ja marjad on väga flavonoidide rikkad.

Üheks toiduainetes leiduvate flavonoidide olulisematest ülesannetest on oksüdeerimise ärahoidmine organismi palju vett sisaldavates piirkondades, näiteks rakkude ümber ning vedelikku sisaldavates süsteemides nagu näiteks veres.

Kasutades analüütilisi andmeid koostas NeoLife flavonoidide ja flavonoidirikaste toiduainete loetelu, mida kasutada küllaldaselt flavonoide sisaldavate puu- ja juurviljaportsjonite doseerimisel.

Nende toiduainete hulka kuuluvad: peet, mustikad, jõhvikad, lehtkapsas, roheline tee, leedripuu marjad, vaarikad, punased ja mustad viinamarjad, apelsinid, sidrunid ja greibid.

Iga Flavonoid Complexi tableti koostis on valmistatud nii, et see vastab ühele eelnimatatud toiduainete portsjonile. Toorained valiti hoolikalt, et tagada kõikide flavonoidide olemasolu antud tootes.

Nendeks on:
Antotsüaanid: neid tumelillasid ühendeid leidub tumedates viinamarjades, peedis, lillakas sibulas ja marjades.

Katehhoolid: näiteks katehhiin, epigallokatehhiin, epikatehhiin ja epikatehhiingallaat. Need on olulisimad rohelises tees leiduvad polüfenoolid. Ka puuviljad, näiteks õunad, sisaldavad katehhiine.

Ellaghape: on lähedane sugulane flavonoididele ning esineb kõige rohkem marjades ja pähklites.

Flavoonid: näiteks apigeniin ja luteoliin. Flavoone leidub tsitrusviljades, tumedates viinamarjades ja rohelistes ubades.

Flavonoolid: näiteks kvertsetiin, kempferool ja müritsetiin. Flavonoole on paljudes puu ja köögiviljades, näiteks lehtkapsas, spinatis, apelsinides ja sidrunites.

Flavanoonid: näiteks hesperidiin, neohesperidiin ja naringiin. Flavanoone esineb tavaliselt tsitruselistes, nagu näiteks greibis, apelsinis ja sidrunis.

Vees lahustuvad antioksüdandid. Toode on laia spektriga, sisaldab inimese toiduks tarvitatavates puu- ja juurviljades leiduvaid flavonoide.

Täiuslik toitainete valik. 


Toode on valmistatud rikkaliku flavonoidide sisaldusega looduslikest ekstraktidest ja kontsentraatidest, mille tootmiseks on kasutatud jõhvikaid, lehtkapsast, rohelist teed (kofeiinita), punapeeti, punaseid ja musti viinamarju, apelsine, sidruneid ja erinevaid marju. Samuti on lisatud C-vitamiini, et parandada omastatavust.

Esindatud tähtsamad flavonoidid. Flavonoidide kompleks on kontrollitud ja tagab spetsiifilise flavonoidide valiku.

Sobiv annus. Iga tablett sisaldab optimaalse koguse vees lahustuvaid antioksüdante flavonoidirikastest puu- ja juurviljadest.

Otsimiseks alusta kirjutamist ja vajuta ENTER