Joodav toiduessents, Tre

39.30 

Tré on bioaktiivne toiduekstrakt, segu kolmest tervisele kõige suuremat positiivset mõju avaldavast looduslikust koostisainest: granaatõunast, acai marjadest ja rohelisest teest. Lisaks on selles Inflox-marjasegu, millele on toime tõhustamiseks lisatud resveratrooli ja alfa-lipoehapet. Magustamiseks on kasutatud looduslikku agaavisiirupit.

Tarneaeg 1-2 tööpäeva

Lisa soovidesse
Tootekood: 9735 Kategooria: Silt:

Tré on pealnäha justkui mahl, kuid sisult on tegemist unikaalse kombinatsiooniga tervislikest toitainetest ja võimsatest antioksüdantidest. Tré on pigem toiduessents või -ekstrakt sinu tervise heaks.

Tré sisaldab rikkalikult bioaktiivseid ühendeid – polüfenoole, mis pärinevad niinimetatud superpuuviljadest ja marjadest. Teaduslikud uuringud on tõestanud, et polüfenoolide hulk toidus mõjutab otseselt kroonilistesse haigustesse haigestumise riski.

Tré vundamendiks on iidsete rahvatarkuste ja moodsa teaduse saavutuste toimiv kombinatsioon. Peamiseks koostisosadeks on granaatõun, acai marjad ja roheline tee ning Inflox-marjasegu, mis on kokku segatud tumedavärvilistest antioksüdandirikastest marjadest.

Võid vaid ette kujutada, kui raske ülesanne oleks sarnase mahlasegu valmistamine omal käel.
Tré taga on tõsine teadus, mis võimaldab tervistavat ja maitsvat jooki tarbida oma tavapärast elurütmi muutmata.

Tré võimsusnäitajad.

Tõhusaimad koostisosad – granaatõun, acai-mari ja roheline tee – on rikastatud Inflox-marjaseguga: kännasmustikad,
mustad leedrimarjad, mustikad, jõhvikad, mustsõstrad ning punased ja valged viinamarjad.

Niigi võimsa antioksüdatiivse kaitsega marjasegule on lisatud veel kahte teaduslikult tõestatud tugevatoimelist antioksüdanti – resveratrooli ja alfa-lipoehapet.

Tré toetab organismi loomulikku põletiku- ja oksüdatsioonivastast toimet.
Värskendava ja madala glükeemilse indeksiga joogi magustamiseks on kasutatud looduslikku agaavisiirupit.

Standardiseeritud kogustes aktiivseid toimeaineid – granaatõunast saadud punitsala-giinid ja rohelisest teest saadud polüfenoolid – kindlustavad iga annusega (30 ml) optimaalse koguse ja sinu keha vajadustele vastava valiku toitaineid.

Täiuslik info koos interaktiivse pildimaterjaliga TRE kohta on siin

 

Otsimiseks alusta kirjutamist ja vajuta ENTER