Kollageenkreem Anti-Aging Collagen Cream

31.40 

Nutriance

Anti-Aging Collagen Cream puhul on kliiniliselt testitud ja tõestatud, et toode vähendab kortsude ja joonte teket näonahal, kuna sisaldab niisutavaid aineid: hüdroelastiini, mükopolüsahhariidi ja ehtsat šveitsi kollageeni.

1-2 tööpäeva

Lisa soovidesse
Tootekood: 9325 Kategooria: Silt:

Nutriance sarja kuuluv Anti-Aging Collagen Cream muudab naha elavamaks, toidab naharakke vajaliku niiskusega ja loob nahas noorusliku niiskuse tasakaalu.

Kollageenkreem aitab naha pindmistel rakkudel toimida nii, et need muutuksid nooruslikult ümarateks, sest neisse imendub rikkalikult kergesti omandatavaid niiskusrikkaid toitaineid.

Kollageenkreem aitab siluda peeni jooni ja kortsukesi näonahas, luues nahas loomuliku noorusliku niiskustasakaalu. Näonahk muutub siledaks, pehmeks ja väga mõnusaks tänu koostises olevale aaloe, kurgitõmmise ja B5-eelvitamiinile (pantenool).

Toitev kreem viib nahka niiskusrikka segu, mis sisaldab vees lahustuvat kollageeni, hüdroelastiini ja mükopolüsahhariide.

Rikastab nahka ainulaadse seguga, mis sisaldab aaloe želeed, lahustuvat kollageeni ja elastiini, skvaleeni ning dimetikooni. Kollageenkreem sisaldab skvaleeni, mis mõjutab nahas leiduvaid lipiide ja tekitab nahas loomuliku noorusliku niiskustaseme.

Tegu on rasvavaese kreemiga, mis muudab naha siledaks ja pehmeks ning jätab meeldiva puhta tunde.

Kliinilised katsed kinnitavad, et naha niiskusetase peale kreemi kasutamist on tõusnud, mis vähendab kortsude teket. Kliiniliselt katsetatud on läbi viidud Euroopa ühes juhtivas uurimisasutuses. Valmistatud Šveitsis.

Diskreetne lõhn kaob kohe pärast kreemi kasutamist. Toode mõjutab ainulaadsel viisil keha oma feromoone ja loob isikupärase väga õrna lõhna. Sel viisil ei häiri see sinu lemmikparfüümi lõhna.

Täiendab nahahooldusprogrammi Nutriance Synergy Cycle ja varustab nahka lisaniiskusega, kui nahk seda vajab.

Otsimiseks alusta kirjutamist ja vajuta ENTER