Koorimiskreem Purifying Facial Scrub

17.60 

Nutriance

Purifying Facial Scrub ergutab nahka, annab nahale sära ja teeb kaunimaks naha struktuuri, eraldades vanad elutud naharakud ja mustuseosakesed, mis sulgevad nahapoorid ja ei lase nahal niiskust saada.

1-2 tööpäeva

Lisa soovidesse
Tootekood: 9323 Kategooria: Silt:

Naha koorimise eesmärgiks on selle värskendamine. Naha koorimisel tulevad välja noored ja värsked naharakud ning nahk omandab hoopis uue ilme. Nahk on peale koorimist pehme ja elav, terve välimusega.

Koorimiskreem puhastab nahka paremini, kui seep ja näovesi. Koorimine aitab kaasa naha loomulikule uuenemisprotsessile, mille käigus kuivanud pealisnaharakud eralduvad.

Koorimiskreem puhastab nahka ja vabasatab selle vanadest rakkudest, mis jääksid muidu ette värsketele rakkudele, ummistaksid poorid ja nahk oleks näotute laikudega kaetud.

Regulaarne koorimiskreemi kasutamine ergutab nahka, annab nahale kauni sära ja parandab selle struktuuri. Eemaldatakse elutud naharakud ja mustuseosakesed, mis nahapoore sulgedes ei lase nahal niiskust omandada.

Miks Nutriance Purifying Facial Scrub?

Nutiance koorimiskreem sisaldab peeneks jahvatatud kreeka pähkli koort ja teisi taimseid koostisosi, mida on toodetud kookospähklist ja virgiinia nõiapähklipuust.

Sobib kasutamiseks kõikidele nahatüüpidele. Kuiva nahka kooritakse üks kord nädalas, rasust ja segatüüpi nahka kaks-kolm korda nädalas.

Kliinilised katsed näitavad, et Nutriance koorimiskreemi kasutamisel muutub nahk pehmemaks ja pringiks juba ühe kasutuskorra järel.

Valitud taimse päritoluga koostisained (aaloe želee, kummelitõmmis, virgiinia nõiapähklipuu ja bisabolool) muudavad naha pehmeks, rahustavad ärritatud või kahjustunud nahka ja ergutavad loomulikku naharakkude uuenemist.

Purifying Facial Scrub kuulub teise sammuna hooldusprogrammiNutriance Synergy Cycle. See on viiest sammust koosnev nahahooldusprogramm, mille käigus iga sammu toime põhineb eelmisel sammu toimele ja valmistab nahka ette järgmisel sammul kasutatavate hooldusvahendite paremaks toimeks.

Nutriance koorimiskreem lahustub vees, säilitab naha loomuliku pH-väärtuse, puhastab ja hooldab nahka parimal moel.

Positiivne toime on kliiniliste katsetega kinnitust leidnud Euroopa juhtivates dermatoloogilistes uurimiskeskustes. Toode on valmistatud Šveitsis.

Diskreetne lõhn kaob kohe pärast koorimiskreemi kasutamist. See mõjutab ainulaadsel viisil keha oma feromoone ja loob väga isikupärase õrna lõhna. Sel viisil ei häiri koorimiskreem sinu lemmikparfüümi lõhna.

NB! Akne puhul ei soovitata nahka koorida, seega koorimiskreemi ei peaks kasutama.

Otsimiseks alusta kirjutamist ja vajuta ENTER