Näopuhastusgeel Foaming Gel Cleanser 2

19.85 

Nutriance

Foaming Gel Cleanser 2 (kombineeritud ja rasusele nahale), mille koostises on mitmesuguseid ravimtaimeekstrakte, puhastab mustuse naha pinnalt ja aitab tasakaalustada niiskuse- ja lipiidide taset. Õrnatoimeline vahutav puhastusvahend sobib hästi ka habemeajamisel kasutada. Vähendab naha ärrituvust – nahk muutub siledaks ja pehmeks.

1-2 tööpäeva

Lisa soovidesse
Tootekood: 9320 Kategooria: Silt:

Näonaha puhastus on vajalik selleks, et eemaldada jumestus ja surnud naharakud. Samuti tuleb nahk puhastada mustusest ja keskkonnasaastest.

Nahalt tuleb eemaldada sinna kogunenud rasu, mis on tekkinud loomulikul teel ning nahahooldusvahenditest jäänud rasv.

Näonaha puhastamiseks tuleb kasutada selleks ettenähtud vahendeid, mitte tugevatoimelisi puhastusvahendeid nagu näiteks seep, kuna see kuivatab nahka ning rikub selle loomuliku pH-tasakaalu.

Näonaha puhastamine peab toimuma enne teiste näohooldusetappide juurde asumist, et nahk oleks parimal võimalikul moel ette valmistatud.

Näopuhastusgeel Foaming Gel Cleanser 2

Puhastab hoolikalt nii segatüüpi kui ka rasust nahka. Ei eemalda nahale nii vajalikku niiskust.

Sisaldab kolme õrnatoimelist puhastavat koostisainet, mille koosmõju on nahale kasulik.

Aitab säilitada naha loomulikku lipiidide ja niiskuse taset, ahendab poore. Selleks on puhastusgeelis valitud taimse päritoluga koostisained – virgiinia nõiapähklipuu, tedremarani- ja salviatõmmis. Sisaldab ameerika tamme koore ekstrakti.

Foaming Gel Cleanser 2 sisaldab päevakübaratõmmist, mis tugevdab nahka ja rohelise tee tõmmist, mis sisaldab nahale
kasulikke antioksüdante.

Õlivaba koostis, mis aitab säilitada optimaalset lipiidide/niiskuse tasakaalu nahas.

Kerge loputada, aitab tasakaalustada näonaha pH-taset.

Kliiniliselt katsetatud toime, mis on leidnud kinnitust Euroopa ühes juhtivas uurimiskeskuses. Valmistatud Šveitsis.

Diskreetne lõhn kaob varsti pärast vahendi kasutamist. Toode mõjutab ainulaadsel viisil keha oma feromoone ja loob  isikupärase väga õrna lõhna. Sel viisil ei häiri see hooldusvahend sinu lemmikparfüümi lõhna.

Foaming Gel Cleanser`it kasutatakse hooldusprogrammis Nutriance Synergy Cycle esimeses etapis (segatüüpi ja rasuse naha jaoks). Nimetatud nahahooldusprogramm koosneb viiest sammust. Iga samm põhineb eelmisel sammul kasutatud hooldusvahendi toimel.

Esimene samm kujutab endast näonaha puhastust, mis tagab selle vastuvõtlikkuse järgmisel sammul  kasutatavate hooldusvahendi toimele.

Otsimiseks alusta kirjutamist ja vajuta ENTER