Toonik Balancing Toner 2

21.05 

Nutriance

Toonik Balancing Toner 2 (kombineeritud ja rasusele nahale) eemaldab nahalt viimased mustuse jäägid ja avaldab nahale stimuleerivat toimet. Ei sisalda alkoholi.

1-2 tööpäeva

Lisa soovidesse
Tootekood: 9321 Kategooria: Silt:

Nutriance sarja kuuluv näovesi ehk toonik on mõeldud puhastusprotseduuri lõpetamiseks. Selle abil valmistatakse näonahka ette rikkaliku niiskuse vastuvõtmiseks.

Tooniku abil eemaldad sa näonahalt lõplikult mustusejäljed. Ühtlasi leevendad ja rahustad nahka, muutes selle pehmeks ja värskeks. Näovesi kaitseb ka väliskeskkonna mõjude eest.

Näovesi sisaldab päevakübara tõmmist, mis toimib nahka tugevdavalt ning rohelise tee tõmmist, mis sisaldab rikkalikult antioksüdante.

Näovesi sobib suurepäraseks ka habemeajamisjärgseks näo puhastamiseks ja värskendamiseks.

Nutriance Balancing Toner 2

See õrnatoimeline näovesi on poore ahendava toimega, kõrvaldades viimased mustusejäägid segatüüpi ning rasuselt näonahalt.

Balancing Toner vähendab lipiidide teket nahas, seda näitavad laboratoorsed katsed. See loob nahas noorusliku lipiidide ja niiskuse taseme.

Ainulaadse koostisega, mis sisaldab valitud taimse päritoluga koostisaineid (virgiinia nõiapähklipuu, tedremarani-,
salvia- ja ameerika tamme koore tõmmis). Need ahendavad poore ja muudavad naha siledamaks.

Balancing Toner ei sisalda alkoholi. See valmistab nahka ette niiskuse imamiseks ja kaitseb nahka kahjustuste eest.

Toode sisaldab päevakübara tõmmist, mis tugevdab nahka ning rohelise tee tõmmist, mis sisaldab nahale kasulikke antioksüdante. Toonik lahustub vees, säilitades naha loomuliku pH-väärtuse ja hooldades nahka.

Kliiniliselt testitud toime, mis on leidnud kinnitust Euroopa ühes juhtivamas uurimisasutuses. Valmistatud Šveitsis.

Näovee diskreetne lõhn kaob kohe pärast kasutamist. See mõjutab ainulaadsel viisil keha oma feromoone ja loob isikupärase väga õrna lõhna. Sel viisil ei häiri see sinu lemmikparfüümi lõhna.

Balancing Toner`it kasutatakse kolmandal sammul hooldusprogrammis Nutriance Synergy Cycle ja see on spetsiaalselt välja töötatud segatüüpi ning rasuse naha jaoks.

Nutriance Synergy Cycle on viiest sammust koosnev nahahooldusprogramm, mille käigus iga sammu toime põhineb eelmisel sammul kasutatud hooldusvahendite toimele ja valmistab nahka ette järgmisel sammul kasutatavate vahendite
toimimiseks. Kolmas samm värskendab ja tasakaalustab näonahka.

Otsimiseks alusta kirjutamist ja vajuta ENTER