Toonik Refining Toner 1

21.05 

Nutriance

Refining Toner 1, mis on ette nähtud kuiva ja normaalse naha puhastamiseks, eemaldab viimased mustusejäljed.

1-2 tööpäeva

Lisa soovidesse
Tootekood: 9318 Kategooria: Silt:

Nutriance sarja kuuluvad näoveed ehk toonikud on mõeldud puhastusprotseduuri lõpetamiseks. Nende abil valmistatakse näonahka ette rikkaliku niiskuse vastuvõtmiseks.

Tooniku abil eemaldad sa näonahalt lõplikult mustusejäljed. Ühtlasi leevendad ja rahustad nahka, muutes selle pehmeks ja värskeks. Näovesi kaitseb ka väliskeskkonna mõjude eest.

Näovesi sisaldab päevakübara tõmmist, mis toimib nahka tugevdavalt ning rohelise tee tõmmist, mis sisaldab rikkalikult antioksüdante.

Näovesi sobib suurepäraseks ka habemeajamisjärgseks näo puhastamiseks ja värskendamiseks.

Nutriance Refining Toner 1

See on õrnatoimeline näovesi on mõeldud kasutamiseks kuiva ja normaalse naha puhul.

Hooldusvahend ergutab naha loomulikku lipiidide tekke protsessi, seda tänu valitud taimse päritoluga toimeainetele: apelsiniõietõmmis, silmarohutõmmis [Euphrasia officinalis], luuderohutõmmis [Hedera helix L.], mandlitõmmis.

Refining Toner ei sisalda alkoholi. See valmistab nahka ette niiskuse imamiseks ja kaitseb nahka kahjustuste eest.

Toode sisaldab päevakübara tõmmist, mis tugevdab nahka ning rohelise tee tõmmist, mis sisaldab nahale kasulikke antioksüdante. Toonik lahustub vees, säilitades naha loomuliku pH-väärtuse ja hooldades nahka.

Kliiniliselt testitud toime, mis on leidnud kinnitust Euroopa ühes juhtivamas uurimisasutuses. Valmistatud Šveitsis.

Näovee diskreetne lõhn kaob kohe pärast kasutamist. Toode mõjutab ainulaadsel viisil keha oma feromoone ja loob isikupärase väga õrna lõhna. Sel viisil ei häiri see sinu lemmikparfüümi lõhna.

Näovett kasutatakse kolmandal sammul hooldusprogrammis Nutriance Synergy Cycle ja see on spetsiaalselt välja töötatud kuiva ning normaalse naha jaoks.

Nutriance Synergy Cycle on viiest sammust koosnev nahahooldusprogramm, mille käigus iga sammu toime põhineb eelmisel sammul kasutatud hooldusvahendite toimele ja valmistab nahka ette järgmisel sammul kasutatavate vahendite
toimimiseks. Kolmas samm värskendab ja tasakaalustab näonahka.

Otsimiseks alusta kirjutamist ja vajuta ENTER