NeoLife edasimüüja ID-nr: 46-428954

Tere, mina olen Ranno.

Arvatavasti soovid minuga “tutvust” teha peamiselt uudishimust, et kas julgeksid usaldada sel kodulehel olevat infot ja e-poe tarnekindlust. Esmatutvuse puhul pole paraku muud võimalust kui minu ausõna, et pean esmatähtsaks püsikliendisuhet, mis saabki põhineda vaid usaldusel. Seega proovi järgi.

Mõned eluloolised andmed enda kohta panen siiski kirja, et saaksid pisut taustainfot.

NeoLife’ga koostöökogemust oman 2002 a. märtsist. Looduslike tervisetoodete abil olen oma elukeskkonda ja tervist oluliselt parandanud ning headele sõpradele soovitusi jagades ka nende heaolu positiivselt mõjutanud.

Olen pereinimene, elades koos abikaasa, kahe toreda poja ja koeraga. Olen müügi- ja turundusalase hariduse ja töökogemusega. Tegutsenud tehnikatoodete, autode, kinnisvara, IT-teenuste ning tervisetoodete valdkonnas.

Palgalisena töötanud üle 20 aasta, 2002 aastast tegelenud paralleelselt soovitusturundusega ning 2007 aastast alustanud eraettevõtluse ja investeerimisega. Kogemust ja võrdlusmomenti erinevate tuluteenimisviisidega seega jagub.

Tänasel päeval toimetan tervisetoodetega ning arendan internetiäri. Pean neid ühtviisi tähtsaks, kuna tervis muutub linnastuvas ühiskonnas ja kiire elutempo tõttu üha olulisemaks ning internet võimaldab terviseteenuseid laiemale publikule kättesaadavaks teha.

Päris öko-inimeseks ennast ei pea, kuid väärtustan tervislikku eluviisi, seda nii toitumist, liikumist kui ka puhkust silmas pidades. Teen mõõdukalt tervisesporti ja soovitan seda teistelegi. Usun, et non-stop tervena elamine on võimalik ja loomulik.

Aitan sind nõu ja jõuga, kui seda vajad.

Minuga saad kontakti:
Mob: 555 15955

E-post: ranno@tervislikkus.ee
Skype: ranno.ruutsalu