Osta distribuutori hinnaga otse Neolife-st.

Kui eelistad NeoLife tooteid osta ilma vahendajata otse tootjalt, siis olen meeleldi sulle soovitajaks (Neolife-ga saab liituda vaid soovitaja kaudu).

Neolife-ga liitumine maksab 40 eurot (sisaldab digitaalset infomaterjali) ning see võimaldab osta tooteid umbes 20% soodsamalt. Sellega avaneb ka võimalus (mitte kohustus) olla soovitajaks teistele ja sedasi tarbijaid juurde tuues saada osa Neolife boonustest. Edaspidi on võimalus 12 kuu registreeringut uuendada 34 euro eest.

Distribuutoriks olemine ei tähenda, et tooteid peab ostma korraga suurtes kogustes. Näiteks kui tarbida regulaarselt Neolife sortimendist vähemalt 4-5 toodet, siis tasub liitumisraha end soodsama ostuhinna näol kindlasti ära. Paljud püsitarbijad ongi end Neolife distribuutoriks registreerinud pelgalt isikliku tarbimise eesmärgil.

Tellimine Neolife-st käib lihtsalt veebipõhise tellimiskeskkonna kaudu. Kaubad toob kohale Venipak kuller 2-5* tööpäeva jooksul (Tallinna lähiümbrus 2 ja saartele kuni 5 päeva). 

NB! Otse Neolife-st saab tellida vaid ID-numbri olemasolul.
Online liitumiseks vajuta seda nuppu:

Liitu siin Ranno Rüütsalu soovitusel

Huvi korral ja lisaküsimuste tekkimisel pöördu minu poole
e-mailil: ranno@tervislikkus.ee või helista 555 15955

Põhjuseid Neolife-ga liitumiseks.

Rikkus saab alguse säästmisest.

Materiaalse jõukuse põhitõde ütleb, et sissetuleku suurusest on tähtsam, kui palju sellest järele jääb. Seega mõistlik kulutamine on kõige olulisem. Väikesed rahalised võidud annavad ajapikku kokku suure säästu. Ega ilmaasjata öelda, et rikkus on ennekõike mõtteviis.

Siinkohal toon paar matemaatilist näidet NeoLife toodete kasutushindadest, mida võid ise võrrelda oma seni tarbitavate analoogtoodetega:

1. Super 10 üldpuhastusvahend, millega saad tõhusalt ja allergiavabalt jagu üldmustusest ja rasketest plekkidest.
1 l kontsentraadi pudelist saad segada suhtega 1:10 kokku 22 pooleliitrist töölahust, mille ühikuhind on parimal juhul vaid 0,80 eurot.

Võrdle seda Ajaxi või mis tahes muu toote hinnaga ja tee järeldused. Mõtle ka pakendireostuse tagajärgedele.

2. Täiuslik toidukorra asendaja NeoLife Shake, mis sisaldab kõiki olulisi vitamiine ja mineraale, lisaks vajalikke kiudaineid.
Valikus on erinevad maitsed, et leiaksid endale meeldivaima. Ühe paki hind distribuutorile minimaalselt 4,40 eurot. Võrdle seda Tallinna komplektlõuna hinnaga mõnes tuntud söögikohas. Ära unusta ka tervislikkuse aspekti.

Lisaks neile kahele näitele mõtle ka ajasäästu peale, mida Neolife-ga liitudes saaksid otsesuhtluse abil kokku hoida. Aeg on raha.


P.S. Kui sind huvitab vaid üksikute NeoLife toodete tarbimine või teed seda väga harva, mistõttu ei ole otstarbekas Neolife liitumistasu maksta, siis on parim võimalus e-poest tellimine.